AddThis Social Bookmark Button

Koltuk Temizleme

Eskişehir Koltuk YıkamaKişiler yeni hevesler ve büyük beğeni aldıkları koltuk takımlarını yeni oldukları için ilk etapta koltuk koruyucu örtüler ile kullanmak istemezler. Estetik durmayan bu örtüler kullanılmadığı takdirde de koltukların kirlenmemesi mümkün değildir.

Yeni alınan koltukların temizliğinde günümüzde profesyonel hizmet alarak ekonomik şekilde hijyeni sağlamak mümkün olsa da kişilerin bu temizlik sonrasında hijyeni uzun süre korumak adına yapması gereken belli başlı şeyler vardır. Örneğin;yastık kılıflarının yıkanabildiği fermuarlı olanlar ve minder kılıfları yıkanabilir olan koltuk takımlarına sahip kullanıcılar, bu kılıfları makinelerinde yıkayarak büyük ölçüde hijyeni sağlayabilirken, elektrikli süpürgelerde bulunan koltuk temizliği için uygun aparatlar ile de hijyen sağlanabilmektedir. Bu uygun dizayn edilmiş aparatlar aracılığı ile minderlerin ulaşılması güç iç kısımlarına ve koltuklarınızın kıvrım noktalarına ulaşabilir ve tozların, koltuklarınızın içine sinmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca günümüz teknolojisine uygun olarak modern şekilde dizayn edilmiş bir çok koltuk takımı üzerinde ne tür bir temizliğin gerektiğini belirten yönlendirme etiketi mevcuttur. Bu etiketler üzerinde yazılı olan uyarıları dikkate alarak kumaşın özelliklerine göre temizlik ve bakım yapılması ürün ömrünü uzatmaktadır.

Ayrıca yeni alınan koltuk takımlarında yaşanan lekelenme durumlarında koltuğunuzun lekelenen kısmı dışında kalan alanına zarar vermemek adına lekeyi dış çevresinden merkezine doğru temizlemek en doğru yöntemdir. Ayrıca döşemelik kumaşlar arap sabunu, beyaz sabun ya da özel koltuk şampuanları ile hav yönüne doğru silinmeli ve kendi kendine kurumaya bırakılmalıdır. Kuruyana kadar evinizin sağlam bir şekilde havalanmasını sağlamak, koltuklarınızın koku yapmadan kurumasına destek olacaktır. Silindikten sonra fazla ıslak bırakılan koltuklarda sıvı döşemelerden süngerlere inmekte ve kuruması zaman aldığından kötü bir koku yaymaktadır.

Koltuklarınızı uzun ömürlü kullanmanız açısından profesyonel destek almak yeni koltuklarınızın yıpranmasını engelleyecek ve size uzun yıllar deforme olmamış oturma grupları kullanma şansı sunacaktır.

Atlas Temizlik olarak koltuk temizlik ihtiyacınızı yerinde hizmet vererek yapmaktayız.

© 2014 Eskişehir Atlas Temizlik  |  Site Hakları Eskişehir Atlas Temizlik 'e Aittir

Tasarım Uygulama Bilişim26.com